Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

«МДЛ КРЕМЕНЧУК» РЕГУЛЯРНО ПРОВОДИТЬ РОБОТИ З ПРИБИРАННЯ СНІГУ

  • 28.02.2018

У зв'язку з випаданням великої кількості снігу, компанія «МДЛ  Кременчук» задіяла всі свої ресурси для прибирання свого житлового фонду. Для якнайшвидшого усунення наслідків негоди вживаються всі необхідні заходи .

З учорашнього дня і до цього часу для боротьби зі снігом були виведені двірники і снігоприбиральна техніка компанії. Всі сили компанії кинуті на прибирання території від снігу та криги.

Снігоприбиральна техніка та двірники працюють в посиленому режимі. Приступають до роботи ще о 4 годині ранку. Для забезпечення комфортного та безпечного пересування вулицями міста, в першу чергу, прибирають від снігу і оброблюють сольовим розчином і спеціальними реагентами зупинки громадського транспорту, двори і пішохідні зони. Робота по прибиранню  житлового фонду  і надалі ведеться цілодобово і в посиленому режимі.

Все під контролем, позаштатних ситуацій на даний момент немає.

«За весь район я сказати не можу, але наші двори прибирають досить добре, це видно. Однак дуже сильно заважає автотранспорт. Трактор, який постійно виходить зі щіткою, не може прибрати повністю всю дорогу»  - зазначила мешканка по вулиці Соборна.  

Компанія «МДЛ  Кременчук» разом з жителями міста закликає автовласників забезпечити проїзд снігоприбиральної  техніки та дотримуватися правил паркування. Якісне прибирання дворів – в інтересах усіх мешканців міста.

 «Ми були готові до примх погоди і для нас це несподіванкою не стало. Ми систематично стежимо за змінами в погодних умовах і здійснюємо цілодобове чергування. Снігоприбиральна техніка і двірники приступилаи до роботи ще вдень 27 лютого, як тільки пішов сніг, і надалі працюють у посиленому режимі. Після закінчення снігопаду буде зроблено повне очищення прибудинкової території. Потім, щоб уникнути ожеледиці, тротуари будуть засипані піско-соляною сумішшю. Працівники компанії роблять все можливе для того, щоб громадяни мали можливість  безпечно та комфортно  пересувалися вулицями нашого міста.

Для нас найголовніше - відкритість перед людьми та їх довіра. Люди повинні пам'ятати, що ми працюємо, в першу чергу, для них та для  їхнього комфорту» - говорить директор компанії  « Місто для людей Кременчук »  Анатолій Биценко.

 


 

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам