Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

Керівництво «Місто для людей Кременчук» особисто спілкується з мешканцями.

  • 20.03.2018

У 2018 році керівництво управляючої компанії «Місто для людей Кременчук» продовжує практику виїзних зустрічей, під час яких наживо спілкується з жителями будинків, які обслуговує компанія.

Зазвичай, зустрічі проходять двічі на тиждень. На кожну зустріч запрошуються мешканці 3-4 прилеглих будинків.

У компанії складено графік таких зустрічей, який передбачає як мінімум одну зустріч на рік з жителями кожного підопічного будинку. На виїзних зустрічах зазвичай присутні кілька представників керівництва компанії – директор, головний інженер, начальник житлово-технічної інспекції, а також директор підрядної організації «Еврокомунсервіс».

Під час зустрічей представники обслуговуючої компанії розповідають про вже зроблене та плани компанії щодо запрошених на зустріч будинків, відповідають на питання мешканців. Регулярно під час таких зустрічей представники компанії разом з жителями проводять інспекцію технічного стану будинку або його мереж, за результатами якої складається акт огляду, а необхідні роботи вносяться в план.

Коментуючи цю ініціативу, директор компанії «Місто для людей Кременчук» Анатолій Биценко підкреслив: «На початку нашою метою було познайомитись і «зрозуміти» мешканців, продемонструвати їм нашу відкритість до діалогу та співпраці. Після місяців регулярних зустрічей, можемо говорити, що ця практика є ефективною. Мешканці мають можливість познайомитися з нами особисто, бачать наш конструктивний настрій, багато питань, що піднімаються під час виїзних сесій, нам вдається оперативно вирішувати.

Ці зустрічі також дають нам можливість відповісти мовою цифр на часто необґрунтовані претензії і агресію. Адже очевидно, що при великій заборгованості будинку за комунальні послуги, ми при всьому бажанні не можемо виконувати роботи, що потребуюсь істотних матеріальних витрат».

Прес-служба компанії «Місто для людей» pr@mdl.com.ua

Компанія «Місто для людей» входить до міжнародної групи CIVINITY, що спеціалізується на управлінні, технічному обслуговуванні і експлуатації об’єктів житлової та комерційної нерухомості. Група представлена в 5 країнах, де обслуговує 11,63 млн. м2 площі в житлових будинках і 1,15 млн. м2 в комерційних будівлях. В Україні «Місто для людей» обслуговує 1140 житлових будинків у Запоріжжі, 1036 будинків у Маріуполі, 421 будинок у Кременчуці, 180 будинків у Мелітополі і 14 будинків у Києві.

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам