Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

«МДЛ КРЕМЕНЧУК» НАГОЛОШУЄ: ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ, БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ ТА ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО ВЛАСНУ БЕЗПЕКУ.

  • 22.03.2018


 

Шановні жителі міста, у зв'язку з погіршенням погодних умов і коливанням температури повітря, можливі ситуації сходження снігу з дахів і утворення бурульок, тому просимо Вас звернути увагу на те, що особливу небезпеку бурульки становлять на вузьких вуличках, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Крижані бурульки активно утворюються на покрівлях споруд, виступаючих архітектурних частинах будинків та на великих деревах, тому спочатку необхідно переконатися у відсутності загрози падіння льодових наростів.

 

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків. Слід бути уважними під час прогулянок у парку, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, місцями з них може впасти велика брила снігу разом з бурульками. Тому, проходячи повз високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу.

Компанія «МДЛ Кременчук » у свою чергу проводить регулярні заходи для безпечного пересування наших клієнтів по території житлового фонду компанії.

 

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам