Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ – КРАДІЇ ПОРУЧ !!!

  • 15.12.2017

 

Нещодавно ми вже повідомляли про факти крадіжок,  які трапилися на території обслуговування компанії.

Нагадуємо: По вулиці Генерала Манагарова з під’їздів будинка № 1 було викрадено 45  LED-світильників. Через деякий час в цьому ж будинку через проникнення до машинного приміщення ліфту, було скоєно крадіжку котушки гальмівної.

По вулиці Богаєвського у будинку № 7 з під’їзду  було викрадено 13  LED-світильників.

По вулиці Східній № 22 з підвального приміщення було обрізано і вкрадено близько 30 м мідного кабелю,  який був призначений для живлення мереж місць загального користування. Не пройшло і доби після заміни викраденого кабелю, як в  цьому ж будинку було скоєно повторну крадіжку близько 20м мідного кабелю мереж місць загального користування.

На цей раз поповнив статистику, щодо злочинів, будинок № 11 по вулиці Генерала Манагарова. Нещодавно стурбовані жителі звернулися до керуючої компанії з повідомленням про те, що при вході до під’їзду № 2, невідомими особами, було скоєно крадіжку світлодіодного прожектора. Було завдано збитків на суму близько 250 грн.

По всім фактам крадіжок  компанія «Місто для людей Кременчук» звернулася до поліції  з заявою про крадіжки. Наразі даними ситуаціями займається поліція.

«МДЛ – Кременчук» вкотре просить сприяння жителів багатоквартирних будинків та  ще раз звертається з проханням до них бути пильними  та слідкувати за майном, яке знаходитися не тільки в квартирі, але і в під'їздах теж. Якщо ви почули шум у під'їзді, або ще щось підозріле, необов'язково відкривати двері, достатньо подивитися у вічко і повідомити в поліцію про правопорушення. Також звертаємося до всіх з проханням не сприяти збуту краденого. Заощадивши кошти на придбання краденого майна, ви можете постраждати набагато серйозніше в майбутньому від цих же злочинців.

Треба завжди пам’ятати, що  не тільки від керуючої компанії залежить чистота, комфорт і безпека в ваших будинках, але і від кожного мешканця окремо.

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам