Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

КОМПАНІЯ «МДЛ КРЕМЕНЧУК» ПОДБАЛА ПРО ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД І КОМФОРТ СВОЇХ РОБІТНИКІВ.

  • 04.05.2018

Кожна організація, яка позиціонує себе представником якісних послуг, повинна забезпечити своїх працівників формою. І це не тільки питання поваги до людей, які щодня забезпечують чистоту і комфорт в нашому місті, але і питання безпеки кожного зі співробітників і зручності виконання поставлених їм завдань.

Днями працівники компанії «МДЛ Кременчук» отримали нові комплекти робочої форми на весняно – літній період.  Такий одяг дуже важливий для працівників сфери надання комунальних послуг. Адже їм іноді доводиться працювати в складних умовах.

Нові костюми пошиті за європейськими стандартами. Вони набагато легше звичайних брезентових, так як пошиті з іншої тканини, більш комфортної.

Робочий комплект складається з куртки і з нанесеними логотипами компанії, штанів, футболки, кепки, сигнального жилета з світлоповертаючими смугами. Для двірників одяг виконаний у сіро-помаранчевих тонах. Для інших працівників у синьо – чорних тонах.

Працівники компанії вже зазначили, що у цій формі зручніше і комфортніше працювати, а відповідно і зростає продуктивність праці.

«Політика нашої компанії така, що будь-який працівник, незалежно від сфери своєї прямої діяльності, повинен бути забезпечений інструментами, якісним і комфортним спецодягом.

Якість роботи нашої компанії завжди знаходиться в центрі уваги наших клієнтів. У зв'язку з цим фахівці компанії постійно підвищують свою кваліфікацію з метою підвищення якості послуг, що надаються населенню. Регулярно проводиться модернізація та оновлення матеріальної бази, поліпшуються умови праці робітників. Даний комплекс заходів забезпечує нашій компанії лідируюче становище на ринку надання послуг у комунальній сфері» - говорить директор ТОВ " Місто для людей Кременчук"  Анатолій Биценко. 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам