Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

КОМПАНІЯ «МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ КРЕМЕНЧУК» НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА ПРИВІТАЛА ВЕТЕРАНІВ З ДНЕМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ !!!

  • 08.05.2018


Людей, які пройшли страшні роки випробування війни, з кожним роком стає все менше, тому особливо важливо шанувати живих свідків тих подій.

Напередодні 9 Травня наша компанія відвідала ветеранів, які проживають на території нашого обслуговування, щоб подякувати за той подвиг, який вони здійснили.

Привітання ветеранів з Днем Перемоги є для нашої компанії почесною і доброю традицією.

Завітавши додому до ветеранів, у переддень свята, керівники компанії висловили слова глибокої вдячності та поваги, побажали міцного здоров'я, мирного неба, благополуччя на довгі роки життя. Кожному з ветеранів були вручені квіти, солодощі та продуктові набори

Ветерани радо зустрічали гостей. В теплій атмосфері, згадувалися далекі важкі повоєнні роки, подвиги спочилих батьків і рідних. Обговорювалися сучасні проблеми і питання, які хвилювали літніх людей.

«Вітаючи героїв війни з 9 Травня, хочеться не тільки порадувати їх подарунками і подякувати за подвиг, здійснений заради життя наступних поколінь, але і просто поговорити з ними. Адже для ветеранів так важливо знати, що вони не забуті, про них пам'ятають і їм вдячні за їх непохитну мужність і патріотизм» - говорить директор «Місто для людей Кременчук» Анатолій Биценко.

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам