Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

СИТУАЦІЇ, ЩО ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ РОБОТІ КОМПАНІЙ - УПРАВИТЕЛІВ

  • 11.06.2018Група компаній «Місто для людей» обслуговує близько 2800 багатоквартирних будинків у п’яти українських містах. Ми зібрали причини, які часто перешкоджають компанії оперативно і якісно виконувати свої функції.

– Неможливість доступу в квартиру, де сталася аварія. У практиці роботи компанії регулярно трапляються ситуації, коли співробітники не можуть потрапити в квартиру, де імовірно сталася аварія системи каналізації або водопроводу. Це може бути викликано тривалою відсутністю господарів в квартирі і неможливістю вийти з ними на зв’язок, а також особливостями характеру мешканців, які не пускають майстрів в квартири. У таких випадках, компанія змушена йти на крайні заходи і на тривалий час перекривати подачу води по стояках, що створює серйозні незручності іншим мешканцям будинку.

Вийти з таких ситуацій керуючій компанії вельми непросто, тому що вона повинна ініціювати процедуру отримання несанкціонованого доступу в квартиру, що вимагає подачі позову в суд. Процес може тривати довго – до року, і весь цей час мешканці будуть страждати від відсутності води.

Для недопущення таких випадків «Місто для людей» радить мешканцям обмінятися контактними телефонами з сусідами, а також перекривати подачу води в квартиру на час тривалої відсутності.

– Хаотичне розміщення кабелів постачальників телекомунікаційних послуг і Інтернет-провайдерів в під’їздах будинків. Прокладаючи комунікації в будинках, монтажники обладнання йдуть по лінії найменшого опору, намагаючись максимально полегшити і прискорити свою роботу, що призводить до псування конструктиву будинків і зовнішнього вигляду під’їздів. В результаті ми маємо обплутані проводамипід’їзди і пошкоджений конструктив будівель. Так, близько 50% покрівель, що протікають, це результат безвідповідальної прокладки кабелю, коли від свердління і ходіння по ньому кришитися шифер, псуються інші покрівельні матеріали.

Потворне «павутиння» проводів у під’їздах серйозно заважає співробітникам компаній «Місто для людей» проводити ремонтні роботи.

– Низький рівень оплати послуг компаній-управителів. На жаль, велика частина житлового фонду в країні вкрай зношена – десятиліттями не ремонтувалися внутрішньобудинкові мережі і під’їзди, а виникаючі аварії усувалися неякісно і ненадовго. Тому конструктив, мережі та під’їзди будинків вимагають серйозних і дорогих ремонтів. При низькому рівні оплати послуг всі отримані керуючою компанією кошти йдуть на утримання спільного майна багатоквартирного будинку, тобто на прибирання та обслуговування мереж. На поточні ремонти грошей не залишається, і будинки продовжують занепадати.

За оцінкою фінансистів «Місто для людей» при стовідсотковій оплаті мешканцями послуг керуючої компанії протягом року ми зможе накопичити достатньо коштів для проведення необхідних ремонтів.

Ще один аспект, на який хотілося б звернути увагу. На нашу «гарячу лінію» регулярно звертаються із заявками, виконання яких не входить до компетенції управляючої компанії. Наприклад, кронація і спилювання дерев, прибирання стихійних звалищ на прибудинковій території, ремонт внутрішньо квартальних доріг, встановлення відсутніх люків та ін. Ми не ігноруємо такі звернення, намагаємося комунікувати з міською владою та іншими комунальними підприємствами з метою спільного пошуку рішень. Але ці питання не є зоною нашої відповідальності, і тому ми не можемо відповідати за їх виконання.

На закінчення підкреслимо, що поліпшення функціонування та стану багатоквартирного будинку – це завдання не лише компанії, що обслуговує будинок, а ще і мешканців будинку. У випадках, коли мешканці проявляють конструктивну і відповідальну позицію в питаннях взаємодії з управляючою компанією, стан їх будинків поступово поліпшується.

 «Місто для людей» входить до міжнародної групи Civinity, що спеціалізується на управлінні, технічному обслуговуванні і експлуатації об’єктів житлової та комерційної нерухомості. В Україні «Місто для людей» обслуговує 8 млн. кв.м житлових площ в Києві, Запоріжжі, Маріуполі, Кременчуці та Мелітополі.

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам