Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

ПРАЦІВНИКИ КОМПАНІЇ «МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ КРЕМЕНЧУК» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ДОБРОВІЛЬНІЙ ЗДАЧІ КРОВІ.

  • 26.12.2017

ПРАЦІВНИКИ КОМПАНІЇ «МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ КРЕМЕНЧУК»  ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ДОБРОВІЛЬНІЙ ЗДАЧІ КРОВІ.
 
Щорічно в Україні безліч людей потребують переливання крові. Кров та її компоненти необхідні, як тяжко хворим людям так і пацієнтам, які потрапили в дорожньо-транспортні події або інші надзвичайні життєві ситуації.
Ні для кого не є секретом, що ЇЇ запаси дуже малі і для її поповнення потрібно все більше не байдужих людей. У зв'язку з цим співробітники нашої компанії на регулярній основі являються донорами.
Так і цього разу наші спеціалісти, під керівництвом директора Анатолія Биценко, поповнили запаси Кременчуцької обласної станції переливання.
«Наша компанія бере участь у всіх сферах діяльності нашого міста. Ми готові допомагати нашим громадянам не тільки в своїй прямій діяльності - допомоги людям в сфері житлово-комунального господарства, але і в інших соціальних сферах життєдіяльності нашого рідного міста.
Ми з нашими співробітниками розуміємо, що кров'ю не можна запастися про запас, що повноцінних замінників крові не існує, а значить, донорська допомога безцінна. Адже наше життя непередбачуване і ніхто не застрахований від випадків, коли така допомога буде необхідна йому самому. Своїм прикладом хочемо закликати  інших небайдужих людей приєднається до цієї соціально корисної і благородної справи» - говорить директор  компанії  «Місто для людей Кременчук» Анатолій Биценко.

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам