Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

«МДЛ КРЕМЕНЧУК» ТУРБУЄТЬСЯ ПРО ЧИСТОТУ ТА БЛАГОУСТРІЙ В КОЖНОМУ ДВОРІ.

  • 09.08.2018

Компанія «Місто для людей Кременчук » продовжує проводити роботи з благоустрою територій, прилеглих до будинків, що перебувають у її управлінні.

 

Один із основних видів роботи будь-якої керуючої компанії в цей літній період - це роботи з покосу рослинності на прибудинкових територіях. Даний вид робіт «МДЛ Кременчук» проводить постійно.

 

Обслуговується житловий фонд, як внутрішньої так і зовнішньої прибудинкової території.

Викошено приблизно 58 га. території обслуговування компанії.  На постійній основі ведеться санітарна обрізка дерев. Встановлено, відремонтовано та пофарбовано 88 лави.

 

Кожен день на прибирання території, прилеглої до будинків, що перебувають в управлінні компанії,  виходять двірники, які стежать за чистотою і порядком на закріплених територіях.

 

Двірник закріплюється за об'єктом, і несе відповідальність за чистоту ввіреній йому території. Майстрами компанії постійно здійснюється контроль якості прибирання.

 

«Ми хотіли б запевнити наших мешканців, що весь той об'єм робіт, який повинен бути зроблений, буде виконаний.

Ми працюємо в першу чергу для наших клієнтів та для  їхнього комфорту» - говорить директор  « МДЛ Кременчук »  Анатолій Биценко.

 

 

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

 

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам