Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

АВАРІЙНІ БУДИНКИ: ВІД ЧОГО БІЛЬШЕ СТРАЖДАЮТЬ МЕШКАНЦІ МІСТА .

  • 21.08.2018


Розглядаючи житлову сферу глобально,  можна сказати, що на сьогоднішній день це одна з найбільш гострих і важко вирішуюмих проблем в нашій країні. Якщо говорити безпосередньо про проблему аварій та позаштатних ситуацій у будинках, то потрібно зазначити, що навіть за допомогою вжитих заходів у цій галузі, з боку держави і керуючих компаній, дана проблема вирішується досить складно. Багато в чому це пов'язано  наявністю великої кількості аварійного фонду.

 

"Більше 75% житлового фонду України, який був побудований до 1985 року, вимагає не тільки термомедернизации, але і ремонту. Малі міста не можуть самостійно вирішити цю проблему", – про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Зі словами Генадія Зубка складно не погодитися. Адже в процесі експлуатації, будинок зазнає фізичного зносу і інших зовнішніх впливів, внаслідок чого з'являються різні несправності та дефекти. Дефекти погіршують експлуатаційні якості не тільки покрівельних покриттів та інженерних комунікацій, але і будівлі в цілому, істотно скорочуючи його нормативний термін служби.

Проведене нещодавно провідною німецькою дослідницькою компанією GFK,  дослідження по випадками аварій в будинках протягом останніх 6 місяців показує, що більшість  клієнтів компанії потерпає від  застарілих роками комунікацій та їх зносу, а саме:

 

- Аварії водопостачання, відключення води – 61% респондентів;

 - Підтоплення підвалу – 46% респондентів;

 - Аварії каналізації – 39% респондентів;

- Аварії ліфтів – 30% респондентів;

 - Протікання даху – 35 % респондентів;

 -Аварії теплотрас, відключення теплопостачання в опалювальний період – 25% респондентів.

Для усунення аварійних ситуацій, в компанії є аварійна бригада, яка являє собою механізований підрозділ цілодобової аварійної служби, що бере участь в оперативному усуненні причин аварії або запобігання поширення наслідків аварій.

 В процесі аварійних робіт, фахівці компанії дотримуються вимоги охорони праці і техніки безпеки,забезпечуючи тим самим безпеку аварійних робіт для життя і здоров'я людей, їх майна і навколишнього середовища.

 Фахівцями компанії на регулярній основі проводиться поглиблений огляд, як інженерних мереж так і будинків в цілому. Це дозволяє своєчасно виявляти дефекти, встановлюючи при цьому можливі причини їх виникнення.

Після чого визначається технічний стан будівлі, розробляється перелік і склад робіт по усуненню всіх знайдених дефектів. Ця робота не така помітна багатьом, але так важлива для кожного мешканця.

Для клієнтів компанії працює цілодобовий call - центр, де приймають і обробляють заявки  цілодобово за телефонами:  (067)- 341- 41- 41 та (0536) 70- 04 -41.

 

«Ми з кожним днем намагаємося оновлювати свій житловий фонд,  підвищувати рівень обслуговування наших клієнтів та надавати європейську якість обслуговування в кожен дім», - говорить директор ТОВ " Місто для людей Кременчук" » Анатолій Биценко.

 

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. м. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам