Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ – КРАДІЇ ПОРУЧ !!!

  • 03.01.2018

БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ – КРАДІЇ ПОРУЧ !!!

 Новий рік не для всіх є приводом для відпочинку та свят. Деякі люди бачать в ньому  навпаки привід наживитися на горі інших.

Нещодавно ми вже повідомляли про факти крадіжок,  які нещодавно трапилися на території обслуговування компанії.

Нагадуємо: По вулиці Генерала Манагарова з під’їздів будинка № 1 було викрадено 45  LED-світильників. Через деякий час в цьому ж будинку через проникнення до машинного приміщення ліфту, було скоєно крадіжку котушки гальмівної.

По вулиці Богаєвського у будинку № 7 з під’їзду  було викрадено 13  LED-світильників.

По вулиці О. Білаша у будинку № 8 з під’їзду  було викрадено 8  LED-світильників.

По вулиці Східній № 22 з підвального приміщення було обрізано і вкрадено близько 30 м мідного кабелю,  який був призначений для живлення мереж місць загального користування. Не пройшло і доби після заміни викраденого кабелю, як в  цьому ж будинку було скоєно повторну крадіжку близько 20м мідного кабелю мереж місць загального користування.

На жаль така ж повторна ситуація сталася в будинку по вулиці О. Білаша 8. Днями до компанії знову зателефонували  стурбовані мешканці та повідомили, що в їх будинку невідомими особами, вночі, було скоєно крадіжку  ще 9 LED-світильників.

Ще один будинок поповнив сумну статистику щодо злочинів. Нещодавно стурбовані мешканці 2 під’їзду будинку 54 а, по вулиці Л. Дніпрова, звернулися до нашої компанії з повідомленням про те, що невідомими особами, з підвального приміщення будинку, було скоєно крадіжку близько 20м кабелю  живлення мереж лифтового обладнання.

Наші спеціалісти, як завжди, спрацювали оперативно і всі роботи були виконані і електрика повернулася до під’їзду того ж дня.

 По даним фактам крадіжок наша компанія звернулася до поліції. Наразі даними ситуаціями займається поліція.

«МДЛ – Кременчук» вкотре просить жителів багатоквартирних будинків сприяння та  ще раз звертається з проханням до них бути пильними  та слідкувати за майном, яке знаходитися не тільки в квартирі, але і в під'їздах і підвальних приміщеннях теж. Якщо ви почули шум у під'їзді, або ще щось підозріле, необов'язково відкривати двері, достатньо подивитися у вічко і повідомити в поліцію про правопорушення. Також звертаємося до всіх з проханням не сприяти збуту краденого. Заощадивши кошти на придбання краденого майна, ви можете постраждати набагато серйозніше в майбутньому від цих же злочинців.

Треба завжди пам’ятати, що  не тільки від керуючої компанії залежить чистота, комфорт і безпека в ваших будинках, але і від кожного мешканця окремо.

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам