Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

«МДЛ КРЕМЕНЧУК» ТУРБУЄТЬСЯ ПРО ЧИСТОТУ ТА БЛАГОУСТРІЙ В КОЖНОМУ ДВОРІ

  • 12.11.2018


 Закінчився весняно – літній сезон, в період якого було відремонтовано 107 лав та 14 лав встановлено нових. Викошено приблизно 68 га. території обслуговування компанії.  На постійній основі ведеться санітарна обрізка дерев.

 Опале листя давно вже стало символом осені в будь-якому місті. Один із основних видів роботи будь-якої керуючої компанії в цей період - це прибирання листви. Даний вид робіт «МДЛ Кременчук» проводить постійно.

 Щодня проводиться прибирання територій, прилеглих до будинків, що перебувають в управлінні компанії від опалого листя, сухої трави, сухих гілок дерев та сміття. Обслуговується житловий фонд, як внутрішньої так і зовнішньої прибудинкової території.

 «Кожен день на прибирання території, прилеглої до будинків, що перебувають в управлінні компанії,  виходять двірники, які стежать за чистотою і порядком на закріплених територіях.

 Всі двірники на осінньо – зимовий період забезпечені новими комплектами спецодягу та всім необхідним інструментом і посипними матеріалами.

 Ми хотіли б запевнити наших мешканців, що весь той об'єм робіт, який повинен бути зроблений, буде виконаний » - говорить директор  « МДЛ Кременчук »  Сергій Зінченко.

 

Про компанію "Місто для людей":

 

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам