Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

ПОРАДИ ФАХІВЦІВ: ПРОБЛЕМИ З ГРИЗУНАМИ В БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ ТА ЇХ ВИРІШЕННЯ.

  • 15.11.2018

 

В наш час проблема зі шкідниками дуже актуальна, особливо в багатоквартирних будинках. На перший погляд багато хто не зважає на цю проблему. А коли ж ця проблема виростає вже в лихо, тільки тоді люди і починають замислюватися наскільки  серйозні може це мати наслідки. Адже небезпека полягає в тому, що гризуни не тільки можуть псувати комунікації в будинку або речі мешканців у підвалах, але є ще переносниками різних захворювань і інфекцій. Це для людини може  мати трагічні наслідки.

 

Як з цією проблемою боротися і що робити, що б не допустити це лихо в своїх будинках, ми запитали у експерта з адміністрування житлової нерухомості, директора компанії «Місто для людей Кременчук» Сергія Зінченка.

Він розповів, що більша частина заяв на проблеми з гризунами надходить вже тоді коли мешканців вже починають турбувати їх неприємні сусіди. А до цього, в основному, ніхто на цю проблему не звертає уваги. Але ж з будь-якою проблемою краще боротися на ранніх стадіях.

Гризуни приходять в багатоквартирні будинки в основному з підвалів, у яких деякі мешканці складують все, що тільки можна, від господарських речей до продуктів харчування, або з продуктових магазинів, розташованих на перших поверхах будинків. Також однією з проблем є сміттєпроводи.

Сергій Зінченко робить акцент на тому, що найбільш дієвим способом вирішення проблеми з гризунами є систематична профілактика. А саме - дератизація і прибирання підвальних приміщень. Компанія «Місто для людей Кременчук» дані профілактичні заходи проводить систематично, згідно з розробленим графіком.

 Дератизація підвалів багатоквартирних будинків може проводитися різними засобами, кожне з яких має свої переваги і недоліки. Однією з найдієвіших методик вважається професійна хімічна обробка приміщень фахівцями.

 Експерт в області санітарних послуг завжди швидко розпізнає на якій стадії знаходиться кожна конкретна ситуація і розробляє оптимальний план заходів, найбільш підходящий саме для неї.

 "Цю проблему не вирішити за допомогою зусиль тільки керуючої компанії. Мешканці повинні і самі розуміти, що гризуни заводяться тільки там де для них створені всі комфортні умови для їх життя і розмноження, а саме є доступ до їжі і питної води. Так що тільки спільними зусиллями ми можемо побороти цю проблему " - говорить Сергій Зінченко.

Пам'ятайте: в будь-який простій або складній життєвій ситуації потрібно звертатися до фахівців і до їх професійної допомоги. Адже тільки експерти зможуть професійно і оперативно вирішити Ваші проблеми.

Є ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з фахівцями по телефону +38 067 341 41 41, або пишіть нам на email: mdlkremenchuk@ukr.net.

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам