Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

ПОРАДИ ФАХІВЦІВ: ЯКІСНИЙ ВОДОСТІК ДОПОМОЖЕ УНИКНУТИ ТЕЧІ ПОКРІВЛІ. ХТО НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СТАН ВОДОСТІЧНИХ ЖОЛОБІВ І КОЛИ ЇХ СЛІД РЕМОНТУВАТИ?

  • 19.11.2018


Водостічні системи – важлива складова частина будь-якої будівлі. Всі вони потребують відведення дощової води. Здавалося б, надійної покрівлі цілком достатньо, щоб не турбуватися з приводу дощу за вікном. Але це не зовсім так. Покрівля захищає внутрішню частину будинку, але не зовнішню. Практично будь-який матеріал, що йде на виготовлення несучих конструкцій здатний в тій чи іншій мірі утримувати вологу. Це і бетон, і цегла, силікатна або керамічна, і дерево. Регулярний контакт з вологою негативно впливає на всі ці матеріали. Дерево може почати гнити, а цегла і бетон поступово втрачають механічну міцність, тож термін їх служби скорочується. Системи для відводу води будівлям просто необхідні, оскільки вони здатні відвести воду від стін, а значить продовжити термін експлуатації будівлі.

 

Як розповів нам головний інженер компанії «Місто для людей Кременчук»  Наталія Щербакова, жолоби бувають різної форми і розміру. Це залежить від площі і ухилу покрівлі. Найчастіше водостічна система виготовляється з платиковіх або металевих конструкцій.

Водостік включає такі компоненти:

 

- Погонаж – це водостічна труба і жолоб водостоку. Завдання погонажу-збирати і відводити воду з даху

- Фітинги-це муфти жолобів і труб, відводи, заглушки, кронштейни, кути, воронки. Завдання фітингів – з'єднання і фіксація

За стан і обслуговування водостічної системи відповідає керуюча компанія на обслуговуванні якої перебуває будинок. Водостічні системи, як і люди, старіють і потребують особливої уваги та  ремонту.

В процесі експлуатації водостоків неминуче виникають ситуації, коли потрібно робити частковий або повний ремонт. Це пов'язано з впливом зовнішніх факторів — механічний вплив снігової шапки або великих потоків води, вітрове навантаження і подібні їм явища.

Якщо своєчасно не зробити ремонт водостоків, то вони не будуть повноцінно виконувати свої функції.

Фахівці компанії «Місто для людей Кременчук» систематично, згідно з розробленим графіком, проводять огляди водостічної системи.

Зі слів головного інженера компанії найчастіше дефекти виникають в водостічних жолобах. Найпоширенішою проблемою є засмічення опалим листям або іншим сміттям. Для усунення цієї проблеми фахівцями компанії проводиться очищення і видалення стрвореної пробки.

Якщо ж водостік втратив герметичність, наслідком буде виникнення тріщини або отвори на поверхні жолоба. Тоді фахівцями компанії виконуються відновлювальні роботи даного елемента або ж його заміна.

Пам'ятайте: в будь-який простій або складній життєвій ситуації потрібно звертатися до фахівців і до їх професійної допомоги. Адже тільки експерти зможуть професійно і оперативно вирішити Ваші проблеми.

Є ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з фахівцями по телефону +38 067 341 41 41, або пишіть нам на email: mdlkremenchuk@ukr.net.

 

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам