Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

СНІГ НЕ СТАВ НЕСПОДІВАНКОЮ ДЛЯ КОМПАНІЇ «МДЛ - КРЕМЕНЧУК»

  • 03.12.2018

 

У зв'язку з погіршенням погодних умов, робітники почали прибирання території свого житлового фонду від снігу. Для забезпечення комфортного та безпечного пересування вулицями міста, роботи починалися о 5 годині ранку.

 Асфальтове покриття території  житлового фонду від снігу прибирали двірники та снігоприбиральна техніка. Після цього обробляли сольовим розчином і спеціальними реагентами, щоб запобігти утворенню ожеледиці.

 «Нашою компанією ще в рамках підготовки  житлового фонду до роботи в зимовий період, в першу чергу було проаналізовано підсумки минулих років і були наперед скориговані потреби в техніці, матеріалах, людських ресурсах на момент погіршення погодних умов.

 Заздалегідь, в повному обсязі, були заготовлені спеціальні суміші та протиожеледні матеріали для посипання тротуарів та пішохідних зон прибудинкових територій, а всі двірники на зимовий період забезпечені новими комплектами спецодягу та всім необхідним інструментом.

 Можемо запевнити наших жителів, що ми зробимо все від нас залежне, щоб в зимовий період в їх будинках було тепло, а на прибудинковій території чисто та безпечно» - говорить директор компанії «Місто для людей Кременчуг» Сергій Зінченко.

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам