Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Звіт

«МДЛ КРЕМЕНЧУК» ПРОВОДИТЬ РОБОТИ З ПРИБИРАННЯ СНІГУ

  • 21.01.2019


У зв'язку з випаданням великої кількості снігу, компанія «МДЛ  Кременчук» задіяла всі свої ресурси для прибирання свого житлового фонду. Для якнайшвидшого усунення наслідків негоди вживаються всі необхідні заходи .

З самого ранку і до цього часу для боротьби зі снігом були виведені двірники і снігоприбиральна техніка компанії. Всі сили компанії кинуті на прибирання території від снігу та криги.

Снігоприбиральна техніка та двірники працюють в посиленому режимі. Для забезпечення комфортного та безпечного пересування вулицями міста, в першу чергу, прибирають від снігу і оброблюють сольовим розчином і спеціальними реагентами зупинки громадського транспорту, двори і пішохідні зони.

Компанія «МДЛ  Кременчук» разом з жителями міста закликає автовласників забезпечити проїзд снігоприбиральної  техніки та дотримуватися правил паркування. Якісне прибирання дворів – в інтересах усіх мешканців міста.

 «На даний час силами компанії ведеться  очищення прибудинкової території від наслідків негоди. Потім, щоб уникнути ожеледиці, тротуари будуть засипані піско-соляною сумішшю.

Працівники компанії роблять все можливе для того, щоб громадяни мали можливість  безпечно та комфортно  пересувалися вулицями нашого міста» - говорить директор компанії  « Місто для людей Кременчук »  Сергій Зінченко.

 

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 8 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 12 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 500 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 224000 клієнтів у більш ніж 4000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

 

 

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам