Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

СНІГ НЕ СТАВ НЕСПОДІВАНКОЮ ДЛЯ КОМПАНІЇ «МДЛ КРЕМЕНЧУК»

  • 17.01.2018

У зв'язку з погіршенням погодних умов, наші робітники  почали прибирання території свого житлового фонду від снігу.

 

З 15 січня снігоприбиральна техніка та двірники працюють в посиленому режимі. Приступають до роботи ще о 5 годині ранку. Для забезпечення комфортного та безпечного пересування вулицями міста, в першу чергу прибирають від снігу і оброблюють сольовим розчином і спеціальними реагентами зупинки громадського транспорту, двори і пішохідні зони свого житлового фонду. Робота по прибиранню нашого житлового фонду і надалі ведеться в посиленому режимі і цілодобово.

 

«Нашою компанією ще в рамках підготовки  житлового фонду до роботи в зимовий період, в першу чергу було проаналізовано підсумки минулих років і були наперед скориговані потреби в техніці, матеріалах, людських ресурсах на момент погіршення погодних умов.

 

Заздалегідь, в повному обсязі, були заготовлені спеціальні суміші та протиожеледні матеріали для посипання тротуарів та пішохідних зон прибудинкових територій, а всі двірники на зимовий період забезпечені новими комплектами спецодягу та всім необхідним інструментом.

 

Можемо запевнити наших клієнтів, що ми зробимо все від нас залежне, щоб в зимовий період в їх будинках було тепло, а на прибудинковій території чисто та безпечно» - говорить директор компанії «Місто для людей Кременчуг» Анатолій Биценко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам