Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Звіт

Компанія "Місто для людей Кременчук" провела роботи по первинному прокладанню зворотнього циркуляційного трубопроводу.

  • 22.01.2018

Щодня кожен з нас користується водопровідною системою. Саме проблеми з нєю завдають найбільше незручностей мешканцям і є причиною багатьох скарг.

З однією з таких проблем зіткнулися  мешканці під'їзду  1 та 2 будинку № 15 по вулиці Г. Манагарова. Вже багато років проблеми з гарячим водопостачанням були для них  справжньою болючою проблемою. Мешканцям доводилося чекати по 5 – 10 хвилин поки холодна вода стече,  а гаряча вода піде з їх кранів. Особливо ця проблема стала актуальною зараз коли за гарячу воду доводиться платити чималі гроші.

Наша компанія не могла залишити мешканців будинку з проблемою один на один у цій складній ситуації. Спеціалістами компанії було проведено повне обстеження будинку, яке виявило, що первісно в проекті будинку припустились помилки, а саме не був передбачений зворотній трубопровід.

Щоб вирішити цю проблему раз і назавжди, керівництвом компанії було прийнято рішення, про прокладання зворотнього трубопроводу в підвальному приміщенні будинку.

За короткий термін були проведені роботи по первинному прокладанню зворотнього циркуляційного трубопроводу довжиною близько 70 м з заміною запірної арматури на стояках в підвальному приміщенні будинку.

Були потрачені чималі кошти.  Але, як і планувалося, всі роботи були виконані в назначений термін.

Виконана робота дала свій результат. Тепер мешканцям будинку вже не треба платити за те, чим вони не користуються.

Наша компанія завжди йде на допомогу нашим клієнтам у важкі для них моменти. Адже ми працюємо в першу чергу для них, і для їх комфорту.

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам