Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

КОМПАНІЯ «МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ КРЕМЕНЧУК» РАДУЄ МЕШКАНЦІВ РЕМОНТОМ.

  • 17.04.2019

Компанією «Місто для людей Кременчук» реалізується цілий план робіт з виконання поточного ремонту під'їздів багатоквартирних будинків. Основна мета цього заходу вдихнути нове життя в старі під'їзди.

 На даний момент відчути комфорт, побачити красивий вигляд та пройтися по світлому і доглянутому під'їзду в цьому році можуть мешканці вулиць:

 Європейська, 31,  під'їзд № 2,

Першотравнева, 32 під'їзд № 1,

Велика Набережна, 11 під'їзд № 4,

Переяславська, 42 під'їзд № 7.

 В результаті, зовнішній вигляд під'їзду, змінився кардинально, адже за словами мешканців будинку, довгі роки приміщення залишалося без ремонту.

Результатом діяльності майстрів мешканці задоволені: все зроблено чисто, гарно та  якісно!

 На даний час ремонтні роботи ведуться за адресами:

М. Борищака, 29 під'їзд № 2,

Театральна, 35/6  під'їзд № 1.

В цьому році планується виконати ремонт ще у 42 під’їздах.

 «Всі розуміють, що наш житловий фонд зношений та потребує оновлення і великих фінансовик вкладень. Завдання це складне і багатопланове, але від його виконання залежить якість життя людей. Фінансування ж напряму залежить від надходження коштів за надані послуги. Ми зі свого боку робимо все, щоб  наші клієнти у своїх оселях завжди відчували себе комфортно та безпечно.» - говорить директор ТОВ" Місто для людей Кременчук » Сергій Зінченко.

 

Довідка про компанію:

 «Місто для людей» - найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, який працює у Києві та 6 інших містах країни. Компанія належить групі MDL, до складу якої входить близько 10 компаній, і управляє 10 млн. кв. м житлової нерухомості. «Місто для людей» пропонує послуги з технічного обслуговування будівель, житлових будинків і прибудинкових територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також по ремонту будинків та експлуатації ліфтів.

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам