Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

«МДЛ КРЕМЕНЧУК» НАГОЛОШУЄ: ШАНОВНІ БАТЬКИ, БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ ТА ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО БЕЗПЕКУ ВАШИХ ДІТЕЙ.

  • 10.06.2019

У теплу пору року ми з радістю відкриваємо вікна і впускаємо в свій будинок свіже повітря, Але на жаль, літній сезон незмінно супроводжують комарі, мухи та інші комахи. Встановлюючи на вікна москітні сітки, ми успішно захищаємо себе і своє житло від комах і інших неприємностей, але при цьому піддаємо смертельної небезпеки своїх дітей.

 Протимоскітні сітки все частіше стають причиною травматизму або смерті дітей у віці від року до 7 років. Малюки гинуть від травм, отриманих в результаті випадання з відкритих вікон.

 Пластикові вікна самі по собі відкриваються дуже легко, будь-яка дитина в змозі впоратися з ручкою, а наявність сітки на віконному отворі створює у нього відчуття захищеності. Малюк не в змозі оцінити надійність кріплення сітки, опирається ліктями на неї і легко випадає з вікна.

Ще частіше малюкам навіть не доводиться докладати зусиль при відкритті вікна, батьки під час провітрювання кімнати залишають вікна розкритими, навіть не замислюючись над тим, що дитина, як істота досить рухлива, в одну мить може виявитися на підвіконні. Але особливо вражають випадки наївної безпечності мам і тат, які дозволяють дітям милуватися видами з вікна і грати на підвіконні, в цьому випадку, біда може трапитися в будь-яку секунду і запобігти її буде неможливо.

Звичайно, пояснювати дитині, де таїться небезпека, потрібно. Але діти в силу свого віку досить допитливі і емоційні, до 5 років у них відсутнє почуття небезпеки, тому розмов буде явно недостатньо.

Щоб усунути загрозу життю малюка, потрібно убезпечити середовище його проживання.

 Наша компанія  наполегливо звертається до батьків з проханням бути пильними та дотримуватися певні правила, які допоможуть уберегти здоров’я та життя Ваших дітей:

  - Маленька дитина не повинна  залишатися без нагляду в кімнаті з відкритим вікном;

- Уникайте розміщення меблів поруч з вікнами, щоб запобігти можливість для дітей залізти на підвіконня; - Якщо в будинку дитина, відкривайте вікна тільки на вертикальне провітрювання;.

- Забезпечте вікна ручками з замками, фіксаторами, обмежувачами, ланцюжками – всім, що не дозволить дитині відкрити вікно більш ніж на кілька сантиметрів;

- Якщо ви хочете показати дитині вид з вікна, міцно тримайте його і будьте готові до його різких рухів;

            ПАМ’ЯТАЙТЕ! БЕЗПЕКА ВАШИХ ДІТЕЙ ЗЕЛЕЖИТЬ НАСАМПЕРЕД ВІД ВАС!

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам