Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

ПРЯМИЙ ДІАЛОГ, ЯК ПРИКЛАД ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ БУДИНКУ КЕРУЮЧОЮ КОМПАНІЄЮ МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ КРЕМЕНЧУК ТА МЕШКАНЦЯМИ БУДИНКУ.

  • 12.09.2019

Дах є одним з найважливіших конструкційних елементів будинку. Саме протікаючи покрівлі завдають найбільше незручностей мешканцям і є причиною багатьох скарг.

 З цією проблемою зіткнулися і мешканці будинку 45, по вулиці Першотравнева. З 2017 року покрівля стала для них справжньою болючою проблемою. В 2011 року в  їх будинку був проведений капітальний ремонт покрівлі. Рулонне покриття було замінено на мембранне. Та з кожним роком під дією зовнішніх факторів воно приходило в непридатність. Частковий ремонт покриття покрівлі проблему не вирішував.

 Керівництвом компанії «Місто для людей Кременчук» були проведені зібрання з мешканцями будинку для вирішення данної проблеми. На яких мешканцями було вирішено, що покрівлю треба повністю замінювати на нову, так як вже осінь і проблеми з покрівлею тільки будуть погіршуватися.

 Керуюча компанія не могла залишити мешканців будинку один на один у цій складній ситуації. Був заключний прямий договір з незначними збільшенням тарифу між «МДЛ  Кременчук» та мешканцями будинку. Це дало змогу вже зараз виконати роботи.

 Спеціалістами компанії, був виконаний демонтаж всього пошкодженого мембранного покриття покрівлі з подальшим проведенням ремонтних робіт по заміні покриття єврорубероїдом.

 Задля комфорту  мешканців і  враховуючи пору року робітники компанії працювали самовіддано та без вихідних. Як і планувалося, всі роботи були виконані в строк.

 «Ми завжди виступали за прямий діалог і відкритість перед нашими клієнтами. Ми не закриваємося в кабінетах, а самі проявляємо ініціативу і йдемо на прямий діалог з нашими клієнтами, обговорюючи всі нагальні проблеми їх будинку і разом з ними шукаємо шляхи їх вирішення. Які будуть краще саме для самих мешканців будинку. Ми кожен раз розповідаємо мешканцям будинків, що саме вони на сьогодні є господарями своїх будинків і саме вони повинні стежити за своїм майном, якщо потрібно вкладати в нього гроші, а ми вже, як керуюча компанія це майно повинні обслуговувати. Приклад з будинком на Першотравневій, 45 прямий тому доказ. Ми вийшли до людей, пояснили з технічної точки зору, що і як краще зробити. Люди це все на зборах обговорили, проголосували і прийняли рішення. Тепер у людей будуть сухі стелі, а у компанії не буде заявок на протікання покрівлі в даному будинку» - говорить директор компанії «Місто для людей Кременчуг» Сергій Зінченко.

 

 

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам