Call Center Цілодобовий: +38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41

Новина/Повідомлення

«МДЛ КРЕМЕНЧУК» ЗАВЖДИ ПРИХОДИТЬ НА ДОПОМОГУ СВОЇМ КЛІЄНТАМ

  • 25.09.2019

Компанія «Місто для людей Кременчук» щодня виконує роботи по утриманню житлового фонду та прибудинкової території.

Для компанії дуже важливо, щоб у кожного клієнта в будинку був комфорт та затишок.

 До  компанії звернулися мешканці будинку 32,  по вулиці Першотравнева.  Вони повідомили про те, що у них  виникли проблеми з гарячим водопостанням.

 При виїзді на місце, фахівцями компанії було встановлено, що в підвальному приміщенні  стався порив трубопроводу гарячого водопостачання.

При подальшому огляді інженерних мереж будинку, спеціалістами компанії було встановлено, що  у незадовільному стані також знаходяться інженерні мережі холодного водопостачання.

 Щоб не допустити аварійних ситуацій в майбутньому, керівництвом компанії було прийняте рішення, провести заміну близько 120 м інженерних мереж холодного та гарячого водопостачання в підвальному приміщенні будинку вже зараз.

 Були потрачені чималі кошти.  Але, як і планувалося, всі роботи були виконані в назначений термін.

 

«Будь-які аварії і несправності в будинку фахівці нашої компанії намагаються відновлювати в максимально можливі терміни. Адже вчасно усунуті несправності, особливо аварійного характеру є запорукою комфорту мешканців багатоквартирних житлових будинків і прямим обов'язком будь-якої керуючої компанії або комунального підприємства. Наша компанія завжди дбає про комфорт та безпеку своїх клієнтів та завжди готова прийти їм на допомогу» – говорить головний інженер компанії «МДЛ Кременчук» Андрій Плужник.

 Пам'ятайте: в будь-який простій або складній життєвій ситуації потрібно звертатися до фахівців і до їх професійної допомоги. Адже тільки експерти зможуть професійно і оперативно вирішити Ваші проблеми.

Є ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з фахівцями по телефону +38 067 341 41 41, або пишіть нам на email: mdlkremenchuk@ukr.net.

 

 

  • Україна, м.Кременчук,
    вул.Велика Набережна,17
  • +38 (0536) 70-04-41
    +38 (067) 341-41-41
  • mdlkremenchuk@ukr.net
    Написати нам